Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kancelaria świadczy pomoc prawną, a w szczególności:
- udziela porad prawnych,
- sporządza opinie prawne,
- opracowuje projekty aktów prawnych, w tym umów,
- zapewnia reprezentację przed sądami lub organami administracji publicznej.

Kancelaria świadczy pomoc prawną osobom fizycznym, w tym konsumentom, przedsiębiorcom, organom państwowym, samorządowym, osobom prawnym i innym jednostkom organizacyjnym.
W Kancelarii można uzyskać zarówno jednorazową poradę prawną, kompleksową pomoc w prowadzeniu sprawy, jak i stałą obsługę prawną przedsiębiorstwa. Adwokat Andrzej Jezusek reprezentuje swoich Klientów przed sądami, organami administracji publicznej oraz organami ścigania.
Kancelaria specjalizuje się w prawie karnym. Adwokat Andrzej Jezusek posiada także duże doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa cywilnego, w tym prawa spadkowego i rodzinnego, prawa spółek handlowych, oraz prawa zamówień publicznych.
W działalności Kancelarii najważniejszą zasadą jest dobro Klienta. Kancelaria jest powołana do ochrony interesu Klienta. Kancelaria zapewnia profesjonalną pomoc prawną oraz indywidualne podejście do każdej sprawy umożliwiające wybór optymalnego sposobu jej rozwiązania. Kancelaria zapewnia swoim klientom poufność – adwokat ma obowiązek zachować w tajemnicy wszelkie informacje otrzymane od swojego Klienta.
Uwzględniając Państwa indywidualne potrzeby, Kancelaria oferuje swoje usługi również w soboty i dni wolne od pracy. W uzasadnionych przypadkach istnieje także możliwość spotkania z adwokatem poza siedzibą Kancelarii.